Херсонський заклад дошкільної освіти № 3 Херсонської міської ради

 

Рада батьків

   Рада батьків дитячого садка

       У період між загальними зборами   діє рада дитячого садка, діяльність якої регулються статутом.

       Рада дитячого садка організовує виконання рішень загальних зборів, розглядає питання поліпшення умов для здобуття дошкільної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази, поповнення й використання бюджету закладу, вносить пропозиції щодо морального і матеріального заохочення учасників освітнього процесу, погоджує зміст і форми роботи з педагогічної освіти батьків. 

     Так, у дитячому садочку діє Рада закладу дошкільної освіти, до складу якої входять голови батьківських комітетів усіх груп та частина педагогів дитсадка. Головними питаннями ради дитячого садка  є питання організації харчування дітей у садочку та надходження і витрати  батьківських коштів на модернізацію закладу.

   Батьки Ради дитячого садка постійно здійснюють рейди-перевірки стану організації харчування дітей як у групах, так і на харчоблоці. Щомісячно ведеться суворий контроль за залученням батьківських коштів на потреби дитячого садка.

     Результати цих перевірок заслуховуються на засіданнях Ради дитячого садка, а потім обговорюються разом із вихователями і директором на загальних батьківських зборах.